aboutus

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd. Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd. Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd. Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd. Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Oceania
marki: XINYI
Ilość pracowników: 200~500
Coroczne wyprzedaże: 500-1000
Rok założenia: 1998
pc Export: 90% - 100%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Założona w 1998 r. Firma Guangzhou Xinyi Printing Company Limited przekształciła się w średniej wielkości drukarnię o pełnym zakresie usług. Znajduje się w mieście Guangzhou - jednym z najbardziej energicznych miast, a także centrach logistycznych w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej - świadczymy usługi wysokiej jakości dla klientów na całym świecie iw naszej ojczyźnie. Nadążanie za najnowocześniejszą na świecie technologią druku i zarządzaniem to nasz cel - który zawsze osiągamy.

Zajmuje 170 000 m². Z 200 pracownikami i personelem, mamy 6 pras drukarskich, z których wszystkie wyposażone są w konsolę CTP połączoną z naszym zaawansowanym systemem CTP Creo, trzema drukarkami 4C i jednym 5C, jedną prasą 2C i jednym dwustronnym perfektorem oraz drukarkami cyfrowymi na żądanie. Dzięki pełnej linii urządzeń wiążących i automatycznej prasie do wycinania, jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres usług drukowania i bindowania, a mianowicie oprawę skrzynek, oprawę idealną, zeszyty zszywające, książki planszowe, pudełka do pakowania, pudełka do składania ręcznego, artykuły papiernicze i wiele nowatorskich przedmiotów rzemieślniczych. Świadczymy usługi drukowania klientom, w tym TCL, China Telecom i Coca-Cola. Kliknij tutaj, aby znaleźć więcej naszych klientów.

Otrzymaliśmy certyfikat zapewnienia jakości ISO9001: 2000 w 2001 r. Przez UKAS i certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001: 2004 w 2008 r. I zostaliśmy mianowani jedną z akredytowanych drukarek do publikacji rządowych w prowincji Guangdong. Nasze specjalne licencje umożliwiają nam również drukowanie wszelkich publikacji i czasopism z chińskim ISBN i materiałami drukowanymi dla dowolnych opatentowanych marek lub zarejestrowanych znaków towarowych. Wraz z rozwojem Xinyi przeszliśmy audyt zgodności z Disney , BSCI , FSC , Sedex i Omega . Dzięki temu możemy obsługiwać więcej klientów na całym świecie.

Prowadzimy naszą działalność z myślą, że „zadowolenie klienta jest naszym wiecznym dążeniem, a jakość jest naszą zasadą”. Dzięki wysokiej jakości i satysfakcjonującym usługom staramy się budować wzajemne zaufanie i osiągać wyniki korzystne dla wszystkich i dążyć do wspólnego rozwoju z naszymi klientami .

-02-
Historia

1998 Założona w tym roku Xinyi Printing jest pierwszą partią prywatnej firmy poligraficznej z licencją wydawniczą na drukowanie

2001 Przekazany system zarządzania jakością ISO 9001-2000

2003 Wiceprezes Działu Opakowań Stowarzyszenia w Guangzhou, stały urząd jednostki Guangzhou Packaging Technology Association

2005 Wyznaczone przedsiębiorstwo zaopatrzeniowe rządu prowincji Guangzhou

2006 Guangzhou Integrity Printing Enterprise

2007 Dołącz do Alibaba, rozpoczęto eksport

2008 Przekazany system ochrony środowiska ISO14000

Przeszedł certyfikat FSC China-of-Custody

Przeszedł audyt zespołu ds. Standardów pracy Disney International 2011

2013 Przeniesiono do miasta Xintang w Zengcheng, powiększono obszar warsztatów do 17 000 metrów kwadratowych

Przekazany System Nadzoru Społecznej Odpowiedzialności Społecznej 2014 BSCI

Przeszedł audyt zgodności OMEGA w 2015 roku

2016 Nowy mistrz handlu międzynarodowego

2017 Najbardziej wpływowe przedsięwzięcie New International Trade na Alibaba

2018 Członkowie Sedex Etyczny audyt handlowy przeszedł, w międzyczasie zainwestowano 10 milionów i zaktualizowano kilka rodzajów sprzętu

2019 Ciągle się ruszamy!

-03-
Usługa

1, Dostarcz różne rodzaje drukowania i pakowania papieru. Drukowanie książek, papierowe pudełko, papierowa torba, drukowanie notebooków, drukowanie kart itp.
2, Kompleksowa obsługa klientów międzynarodowych i krajowych. Możemy być najlepszym partnerem biznesowym z tobą w Chinach.
3, Dział profesjonalnej obsługi. Każde zamówienie ma profesjonalny personel serwisowy, możesz zaznaczyć nasz personel sprzedaży i serwisu, aby zapewnić obsługę gastronomiczną.
4, Profesjonalny i weteran Dział projektowania. Możemy wykonać projekt dla Ciebie, zgodnie z wymaganiami. wszyscy nasi projektanci są bardzo znani i mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu opakowań. Aby stworzyć najlepszy atrakcyjny wygląd dla twojego opakowania.
5, zaawansowane maszyny i doświadczony inżynier. 20 lat doświadczenia, spotkaliśmy się z różnymi problemami przy każdym zamówieniu i dowiedzieliśmy się wielu cenionych technologii i szczegółów dotyczących tego, jak tworzyć nasze produkty. Wykonujemy opakowanie, możesz 200% odpocząć w sercu.
6, Dokonywanie próbek przed masową produkcją potwierdza jakość i szczegóły.
7, Udział w wystawie na całym świecie w celu obsługi lokalnego klienta!

Zdjęcia z wizyty u klienta

Fotografie na targach książki za granicą

-04-
Nasz zespół

Xinyi Printing ma dobrze wyszkolony personel produkcyjny i profesjonalny zespół eksportowy. Możesz uzyskać dobrej jakości produkty do drukowania i pakowania papieru oraz 24 godziny pomocy technicznej.

Szczegóły kontaktu