Specjalizuje się w usługach związanych z drukowaniem opakowań ponad 20 lat

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.

Certifications
dobra jakość Drukowanie książki w twardej oprawie na sprzedaż
dobra jakość Drukowanie książki w twardej oprawie na sprzedaż
Customers Reviews
Wszystko było świetne. Opakowanie może być nieco lepsze, ale dostawca obiecał to poprawić.

—— Krzysztof

Byłem bardzo zadowolony z usług, które otrzymałem od tej firmy i wykorzystałem je ponownie do druku.

—— Susan

Jakość ich produktów jest zawsze w 100% i wykraczają one poza to, aby zaspokoić moje potrzeby. Komunikacja jest zawsze świetna, a czas dostawy jest zgodny z harmonogramem. Zawsze jestem szczęśliwym klientem.

—— Kerin

Elena wykonała świetną robotę, komunikując się z nami, aby uzyskać dokładnie to, czego szukaliśmy. Po skontaktowaniu się z wieloma producentami jej firma wyróżniała się najbardziej, ponieważ zwracała szczególną uwagę na wszystkie lub nasze wymagania. Odpowiedzieli w szybki i pełen szacunku sposób i z niecierpliwością czekamy na ponowne nawiązanie z nimi współpracy.

—— Joseph

Zadowolony z oferowanej usługi, jakość produktu jest najlepsza, jaką widziałem. Nie tylko jakość produktu jest wysoka, ale także obsługa klienta jest niesamowita. Przedstawiciel handlowy, z którym mam do czynienia, nazywa się Elena, jest bardzo czuły i fantastyczny.

—— David

Im Online Czat teraz

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.

1
Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : XINYI
Ilość pracowników : 200~500
Coroczne wyprzedaże : 500-1000
Rok założenia : 1998
pc Export : 90% - 100%
Założona w 1998 r. Firma Xin Yi Printing Company Limited z Guangzhou przekształciła się w przedsiębiorstwo zajmujące się drukiem o średniej wielkości. Znajdujemy się w mieście Guangzhou - jednym z najbardziej energicznych miast, a także centrach logistycznych w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej - dostarczamy nasze usługi wysokiej jakości klientom na całym świecie iw naszej ojczyźnie. Nadążając za najnowocześniejszą technologią druku i zarządzaniem, jest naszym celem - który zawsze osiągamy.

Zajmuje 170 000 stóp kw. z 200 pracownikami i pracownikami mamy 6 drukarek, które są wyposażone w konsolę CTP połączoną z naszym zaawansowanym systemem Creo CTP, trzema 4C i jednym 5C, jednym 2C i jednym dwustronnym perfektorem oraz cyfrowymi drukarkami na żądanie. Z pełną linią sprzętu do bindowania i automatyczną prasą do wycinania, jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres usług związanych z drukowaniem i oprawianiem, a mianowicie oprawione oprawą, perfekcyjne wiązanie, książki do zszywania grzbietów, książeczki do książek, pudełka do pakowania, pudełka do montażu ręcznego, artykuły papiernicze i wiele nowości. Zapewniamy usługi drukowania dla klientów, w tym TCL, China Telecom i Coca-Cola. Kliknij tutaj, aby znaleźć więcej naszych klientów.

W roku 2001 otrzymaliśmy certyfikat zapewnienia jakości ISO9001: 2000 w 2001 roku od brytyjskiego systemu certyfikacji UKAS i ISO14001: 2004 w zakresie zarządzania środowiskiem. Zostały one również uznane za jedną z akredytowanych drukarek dla rządowych publikacji prowincji Guangdong. Nasze specjalne licencje umożliwiają nam również drukowanie wszelkich publikacji i czasopism w chińskim ISBN oraz drukowanie materiałów dla opatentowanych marek lub zarejestrowanych znaków towarowych. Wraz z rozwojem Xin Yi przeszliśmy audyt: Disney, BSCI, FSC, Sedex i Omega Compliance. Dzięki temu możemy obsługiwać więcej klientów na całym świecie.

Prowadzimy naszą działalność z myślą, że "zadowolenie klienta jest naszym wiecznym dążeniem, a jakość jest naszą zasadą." Dzięki wysokiej jakości i satysfakcjonującym usługom staramy się budować wzajemne zaufanie i osiągać obopólne korzyści oraz szukać wspólnego rozwoju z naszymi klientami .

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leo Xiao

Tel: 86--13808820588

Faks: 86-20-82451438

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)