aboutus

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.
1
Rodzaj działalności: Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Oceania
marki: XINYI
Ilość pracowników: 200~500
Coroczne wyprzedaże: 500-1000
Rok założenia: 1998
pc Export: 90% - 100%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Założona w 1998 r. Firma Guangzhou Xinyi Printing Company Limited przekształciła się w średniej wielkości drukarnię o pełnym zakresie usług. Znajduje się w mieście Guangzhou - jednym z najbardziej energicznych miast, a także centrach logistycznych w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej - świadczymy usługi wysokiej jakości dla klientów na całym świecie iw naszej ojczyźnie. Nadążanie za najnowocześniejszą na świecie technologią druku i zarządzaniem to nasz cel - który zawsze osiągamy.

O zajmujących 170 000 stóp kwadratowych Z 200 pracownikami i personelem, mamy 6 pras drukarskich, z których wszystkie wyposażone są w konsolę CTP połączoną z naszym zaawansowanym systemem CTP Creo, trzema drukarkami 4C i jednym 5C, jedną prasą 2C i jednym dwustronnym perfektorem oraz drukarkami cyfrowymi na żądanie. Dzięki pełnej linii urządzeń wiążących i automatycznej prasie do wycinania, jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres usług drukowania i bindowania, a mianowicie oprawę skrzynek, oprawę idealną, zeszyty zszywające, książki planszowe, pudełka do pakowania, pudełka do składania ręcznego, artykuły papiernicze i wiele nowatorskich przedmiotów rzemieślniczych. Świadczymy usługi drukowania klientom, w tym TCL, China Telecom i Coca-Cola. Kliknij tutaj, aby znaleźć więcej naszych klientów.

Otrzymaliśmy certyfikat zapewnienia jakości ISO9001: 2000 w 2001 r. Przez UKAS i certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001: 2004 w 2008 r. I zostaliśmy mianowani jedną z akredytowanych drukarek do publikacji rządowych w prowincji Guangdong. Nasze specjalne licencje umożliwiają nam również drukowanie wszelkich publikacji i czasopism z chińskim ISBN i materiałami drukowanymi dla dowolnych opatentowanych marek lub zarejestrowanych znaków towarowych. Wraz z rozwojem Xinyi przeszliśmy audyt zgodności z Disney , BSCI , FSC , Sedex i Omega . Dzięki temu możemy obsługiwać więcej klientów na całym świecie.

Prowadzimy naszą działalność z myślą, że „zadowolenie klienta jest naszym wiecznym dążeniem, a jakość jest naszą zasadą”. Dzięki wysokiej jakości i satysfakcjonującym usługom staramy się budować wzajemne zaufanie i osiągać wyniki korzystne dla wszystkich i dążyć do wspólnego rozwoju z naszymi klienci.

-02-
Historia

 

 

-03-
Usługa

Nasze usługi:

1, Dostawa różnych rodzajów drukowania i pakowania papieru. Drukowanie książek, papierowych pudełek, papierowych toreb, drukarek do notebooków, drukowania kart itp.


2, kompleksowe usługi dla klientów międzynarodowych i krajowych. Możemy być najlepszym partnerem biznesowym w Chinach.


3, profesjonalny dział obsługi posprzedażnej. Każde zamówienie ma profesjonalną obsługę klienta, możesz dać znak na naszej sprzedaży i personelu obsługi w celu zapewnienia usługi gastronomicznej.


4, Dział projektowania dla profesjonalistów i weteranów. Możemy wykonać projekt dla ciebie jako twój wymagany. wszyscy nasi projektanci są bardzo znani i mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu opakowań. Aby uzyskać najlepszy atrakcyjny wygląd opakowania.


5, zaawansowane maszyny i doświadczony inżynier. 20 lat doświadczenia, spotkaliśmy się z różnymi problemami przy każdym zamówieniu i dowiedzieliśmy się, że wielu z nas docenia technologię i szczegóły, jak sprawić, by nasze produkty były prefektami. Tworzymy opakowanie, możesz 200% nastawić swoje serce na odpoczynek.


6, Wykonywanie Próbek przed masową produkcją dla Ciebie potwierdzić jakość i szczegóły.


7, uczestnicząc w targach na całym świecie, aby obsługiwać lokalnych klientów!

-04-
Nasz zespół

Xinyi Printing dysponuje dobrze wyszkolonym personelem produkcyjnym i profesjonalnym zespołem eksportowym. Możesz uzyskać dobrej jakości produkty do drukowania i pakowania papieru oraz całodobową pomoc techniczną.

Szczegóły kontaktu